• yahudilerin biraz mal olması

  1.
  su götürmez gerçektir. mesela polonya'da bulunan auschwitz toplama kampında yaklaşık 90.000 esiri kontrol altında tutan nazi askeri sayısı birkaç bindir. işin daha ilginç yanı ise yahudlerin toplama kampına gelince öleceğin bile bile hiçbir şey yapmamalarıdır. insan bir kere ölür bir kere. olur da bir gün gaz odasına girecek olursam, çok değil ancak bir adam alırım be hacı hiçbir şey yapamasam çalışırken elimde olan kazmayı kafasına vurur gazla değil kurşunla ölmeyi seçerim. biraz araştırma yaparsanız da nazi işgali altındaki bir çok avrupa ülkesinde çok az miktarda direniş olmuştur. ve bu direnişler asker kökenlidir. halkın desteği alınmamıştır bile. bizim kurtuluş savaşımız gibi, 15'liler yoktur. nene hatunlar yoktur. Halime Çavuş yoktur. genç erkekler değil biz kadınlarımızın çocuklarımızın mücadelesiyle kazandık. biz öldük. bir öldük bin dirildik. ancak bu salak yahudiler mal mal öldüler bok yoluna gittiler.
  ... bado
 • şevkat yerimdar

  225.
  son zamanlarda türkiye'de yapılmış güzel dizilerden biridir. özellikle senaryo olarak insanlara dürüstlüğü sözünde durmayı kısacası delikanlı olmayı öğretiyor. çok mükemmel bir prodüksiyon olduğunu söyleyemem ancak çok güzel dizidir. dizinin hiçbir yerinde alakasız ilişkiler cinsellik ya da aldatma güzel bir şey gibi gösterilmez. buda güzeldir.en azından çocuğumuz izlemesini istediğim dizilerden biridir. mesela şu sıralar yeni başlayan koca koca yalanlar dizisinin hikayesi ile şevkat yerimdar mukayese bile edilemez. ön yargılı olmayın. açın ilk 5 bölümü zorla da olsa izleyin. sonrasında sizde kopamazsınız.
  3 -2 ... bado
 • kendini kandırmak

  160.
  çok kolaydır. en kolayıdır. ancak en uzun sürmediği kesindir. zira bir gece ya da birkaç gece kendinizi kandırırsınız. sonrasında kendinizle yüzleşmek zorundasınız.
  2 ... bado
 • cavo

  112.
  uzun zamandır haber almıyorum. nerde bu adam ?
  ... bado
 • alper erözer

  45.
  çocuğa laf söylemek istemem ama hayranlar tam mal. çocuk işini yapıyor. çocuğu aldılar meşhur ettiler. tamamen bilimsel bir yön var. çocukların algısının yönetilmesi vs. ama hayranların saçma yorumları gelecekten korkutur.
  1 ... bado
 • molatik

  1.
  dünyanın parasını harcamasına rağmen hala başarılı olamamış youtube kanalı. 18 ocakta faaliyete geçmiş ancak onca prodüksiyona ve milliyet'in desteğine rağmen 273 bin görüntüleme almış bir kanaldır. sürekli olarak milliyette haberleri çıkar. onedio gibi bişi yapmaya çalışmışlar ama sanki olmamış gibi. belkide olur zamana ihtiyaçları vardır belki.
  ... bado
 • uludağ sözlük gizli istanbul zirvesi

  1.
  zirvede kız kıza öpüşme olmasın yeter. magazinel olmayalım durup dururken.
  2 ... bado
 • gelinlik

  147.
  hayalimdir. ancak kısmet olmadı. gelinliksiz evlendik karımla. ancak sözüm var ona düğün yapacağım.
  evlenirken zordu durumlarımız sade nikah yapmıştık ne gelinlik ne başka bir şey. zaten nikahımın ertesi günü işe gitmiştim. ancak en az eşim kadar benim de içimde ukde kalmıştır. ahdım var ona dillere destan bir düğün yapacağım bu onunki kadar benimde hayalim oldu artık.
  6 -1 ... bado
 • sevgilinin ölmesi

  628.
  o benim için çoktan öldü.
  3 ... bado
 • babasına küfür eden kişinin dua istemesi

  1.
  ismi lazım değil sözlükte az önce denk geldi. adam bugün benim doğum günüm hayatım çok zor dua edin diyor ancak bunu yaparkende babasına küfür etmeyi ihmal etmiyor. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. eğer dini bütün biriysen öncelikle anne babana saygı göster.
  1 -1 ... bado
 • korkunçlu video

  1.
  bundan 10 sene evvel meşhur olmuş ve bir dönem yapılmış ve modası geçmiş video serisidir.
  hani linke tıkladığınızda çok yüksek bir çığlık sesi ve saçma sapan yanıp sönen resimler olan videolar var ya işte onlar.

  ha bunları 2018 yılında paylaşan çocuklarda var o ayrı. korkmadım ancak gecenin bir yarısı gelen saçma salak ses rahatsız etti.

  not: bir örneğini izlemek için sesi kısın ve şu aşağıdaki linki açınız.

  https://www.youtube.com/w...hannel=GOKUSUPERSSJ4Mejor+
  ... bado
 • yentille

  10.
  son 6 entrysinde çığlık atan korkunçlu video diye tabir edilen en aptalca videoyu paylaşmış çocuktur.
  çocuktur bildiğin tez silik edilesidir.

  bilgisayarın sesini kısın ve şu aşağıdaki saçma videoyu açın da anlayın yazar kişisiniz çocukluğunu.

  https://www.youtube.com/w...hannel=GOKUSUPERSSJ4Mejor+
  4 ... bado
 • aleyna tilki nin klibindeki garip nesne

  3.
  açmayın arkadaşlar 10 yaşında bir ergenin korkunç videosudur. hani linke tıkladığınızda ekrana çıkan çığlık sesi çıkartarak ekrana yaklaşan resimler var ya. işte onlardan.

  atın bu salakları sözlükten ya. çocuk bunlar.
  9 ... bado
 • pazartesi sendromu olmayan insan

  45.
  çalışmayan insandır.
  2 ... bado
 • seyir halinde kitap okuyan otobüs şoförü

  22.
  kültür kasıcam diye insanların canını tehlikeye atan yavşaktır.
  ... bado
 • elektrik kesilince aaa diye tepki vermeyen insan

  28.
  2000 sonrası doğumludur. sürekli elektrik kesintisi görmediği için ne tepki vermesi gerektiğini bilemez.
  2 -5 ... bado
 • başak parlak

  34.
  hem güzel hemde güzel oyunculuk çıkartıyor. kesinlikle son yıllarda rastladığım en güzel iyi oyunculardan. bir diğeri için cansu dere.
  -2 ... bado
 • pragda clubda cilginca eglenmek

  3.
  prag gece hayatını kesinlikle tavsiye etmem. çekler avrupanın çingenesidir.
  kendilerini alman zanneden ancak özlerinde çingene olan bir topluluktur. romenler çok daha samimidir.
  sırplar çok daha eğlencelidir. polonya bile çok çok daha iyidir.

  prag gece hayatı ne aq. prag dediğiniz yerde gece hayatı eskort servislerinden ibarettir. öyle klübe gidip ortam yapmaya çalışırsanız sizi önce taksiciler sonra garsonlar, döviz büroları ve ordaki kızlar, bar güvenlikleri kazıklarlar. çekler sürekli olarak turistleri kazıklamaya çalışan ahlaksız bir millettir. polislere yol bile sorsanız sizi terslerler. böyle yavşaktırlar.
  ... bado
 • batılı gibi davranan doğulu gibi düşünen kız

  11.
  evlenin.
  bu kızlar modern görüntüleri ve fikirlerinin dışında bayram sabahları kocalarının ellerini öperler. aile müessesesine olan saygıları tartışılmaz. bulursanız alın evlenin hemen.

  bir abi tavsiyesi. her ne kadar ben böyle yapmamış olsam da tavsiye derim.
  1 -3 ... bado
 • yeğenlerine anne gibi davranan samimiyetsiz kız

  2.
  yeğenlerinin hayatını karartacak kızdır. zira evlenip kendi çocukları olduktan sonra yeğenleri tarafından çok kıskanılacak ve o çocuklara hayatlarının ilk golünü atacak teyze ya da haladır.
  ... bado
 • yeni şeyler getiriyorum