• ogrenciyken solcu is hayatinda amerikanci olmak

  23.
  son derece normal olan olaydır. yaşamak istiyorsak eger.
  ... bado
 • ıssız adam türkiye nin ilk sanat filmidir

  5.
  ah müjgan ah dururken ıssız adama laf dusmez.
  -1 ... bado
 • rocco siffredi ile anal seks yapmak

  2.
  bir çeşit intihar yöntemi.
  1 ... bado
 • ateistlerin savunmaları

  1.
  ateistlerin her şeyi araştırıp birşey bulamadığını bu sebepten dolayı tanrıya inanmadıgı saçmalığıdır.evet hiçbirşey bulamadıkları doğru fakat tanrı bıze kendini gösterse meleklerini gösterse veya herkese vahiy gelse dünyada inanmayan kalırmı tabikide kalmaz. mühim olan etrafındaki büyük pencereye bakıp tüm bunların tesadüf olduğuna gerçekten inanıyormuyum inanmıyormuyum demeleridir eğer evet bu bir tesadüf diyebiliyorsa ona kimse hiçbirşeyi ispatlayamaz çünkü kişi inanmak istediği şeyi seçmiştir.onun o inancını değiştirmek için ya melekleri göstermeli yada vahiy gelmesini sağlamalıyız e bunu da yapamıyacağımıza göre bırakın isteyen istediğine inansın.

  not:kişiler neye inanırlarsa inansınlar bana göre aptalca gelse bile inanmalarına karışamam karışmam çünkü ben hoşgörü dinine mensubum. aptalca olduğunu dile getiririm bunu dıle getirmek yanlış olsada bu hatayı yaparım ama asla onları zorla hak yoluna getiremem onlar için sadece dua ederim allahım sen onların kalplerindeki mührü kaldır diye.
  -7 ... bado
 • müslüman ile ateist arasındaki farklar

  76.
  biri ebedi yanacak olan diğeri kurtulma umudu olan.
  -2 ... bado
 • bir ideolojik görüş olarak sensizm

  1.
  böğrunde boşlük olan kişilerin ideolojik, politik, yaşamsal, sanatsal, hiçbirşeyi kafalarına takmama durumudur. ne kapitalizm ne komunizm ben sensizim
  35 -1 ... bado
 • 05 uç var mı diye soran öğrenci

  ?.
  genellikle 05 değil de 5 uç varmı diye sorulur.
  ... bado
 • cezaevinde sekse izin verilmesi

  15.
  oldu olacak haber alma eğlenme ve internet haklarını da sağlayalım. hapis kişiyi cezalandırmak için icat edilmiş bir şeydir gerek sexten uzak tutarak gerek ozgurlugunu kısıtlayarak kişileri islah etmek zorundayız.
  2 ... bado
 • ölmeden önce kesinlikle görülmesi gereken yerler

  24.
  ebe .
  ... bado
 • dunyanin en acayip yaratigi

  ?.
  avustralyada yaşayan ve boyları 3 metreye ulaşabilen solucan türü.

  (bkz: http://www.aphotofauna.co...umbricus%20terrestris.jpg)
  2 ... bado
 • türk kızları vs arnavut kızları

  1.
  tabi ki arnavut kızları denmesi gerekir birkere arnavut kızları sarışın ve yesişl gözleriyle 1-0 önde başlarlar ayrıca hamatlıklarıyla da işi kopartırlar.
  4 -3 ... bado
 • hayvan keserek bayram yapmayi aklim almiyor

  38.
  helin avşar'ın aklı neyi almış ki bunu alsın.
  ... bado
 • ıssız adam

  212.
  bütün gün kahvede oturur pişpirik oynar.gazeteden yalandan iş bakar.
  1 ... bado
 • arnavut kızları

  14.
  hem hamarattırlar hem güzeldirler hemde saygılıdırlar. ama güzellikleri dillere destandır.
  4 -2 ... bado
 • guzel kokan bir seyi yeme gudusu

  4.
  (bkz: glade oda parfümleri)
  ... bado
 • satanizmin kokeni

  ?.
  satanizm 1980 li yıllarda alf karakterinin yaratılmasıyla oluşmus bir akımdır malumunuz alf te kedi sevdiğinden dolayı günümüzün satanist çocukları kuçükken alfi izleyen kişilerdir.
  ... bado
 • sozluk okunmaya deger olsun kampanyasi

  2.
  entryler daha kısa olsun ama can sıkıcı olmasın.kuresel ısınma olmasın ama penguenler üşümesin..... diye gider bu
  -1 ... bado
 • turkiye deki firmalarin kurumsallasamama nedenleri

  11.
  türkiyede krizden etkilenen ve kurumsallaşamayan firmaları incelediğimizde babadan kalma işyerlerinde karadüzen çalışan kişilerin olduğunu görüzüz. ayrıca türkiye'de firmaların bir çoğu kısa vadede para kazanmaya çalışıp müşteri memnuniyetini göz ardi ederek uzun vadede müşteri sirkülasyonunu sağlayamazlar fakat bunlara rağmen bu kriz ortamını fırsat olarak görüp gerçekten büyük paralar kazanan,kafasını kullanan ve kurumsallaşmış olan firmalarda mevcuttur. işte bu firmalar ne krizden etkilenir nede batarlar.

  örnek: ahmet ile mehmet yanyana ayni sanayi sitesinde çalışmaktadır 1999 yılında ikisininde babalarından kalan birer dükkanları mercedes marka arabaları vardır.
  ahmet birgün arabasını satar bankadan kredi ceker ve bir adet cnc tezgahı satın alır mehmet: olm manyakmısın sen nıye satıyon mercedesini der fakat ahmet benim bir bildiğim var der işleri iyi giden ahmet 6 ay sonra bir cnc tezgahi daha alır ve günde 2 vardiya çalışmaya başlar derken 3 ay sonra bir cnc tezgahi daha bu şekilde yıl 2008 olmustur küresel finas krizine rağmen ahmet gunde iki vardiye çalışmasına devam ederken mehmet babasından kalan dükkanda 1983 model uyduruk makinalarla para kazanmaya çalışır daha sonralarda mehmet televizyonlara çıkarak nerde bu devlet kuresel kriz var işler kötü diye ağlamaya başlar ahmet ise paranın dibine vurmuş krizden en az zararı görecek şekilde bir kenarda beklemektedir. derken mehmet birgün yazar kasasını alır ve başbakanlığın oraya gider ....
  1 ... bado
 • sevgilinin ölmesi

  99.
  bariş manço'dan gülbebeğim isimli şarkıyı dinleyerek bunu yaşamış gibi öğrenebilirsiniz.
  1 ... bado
 • 9 gun bayram tatilinin 18 milyar dolar olmasi

  14.
  bu tip başlık açanların anne baba parasıyla yaşayan arkadaşlarıyla eve çıkmış öğrencilerin olması ne gariptir. ne yapalım yanı bayram pazartesiye geliyorsa. bırakında 9 gun bı tatil yapalım .
  -1 ... bado
 • yeni şeyler getiriyorum